چگونه نرم افزار زبانشناس را منتقل کنم؟

گاهی برای شما پیش می‌آید که گوشی خود را عوض کنید و یا حتی آن را فلش کرده و به تنظیمات کارخانه باز گردانید. اگر در این شرایط قرار دارید و اطلاعات ذخیره شده در نرم افزار زبانشناس برای شما خیلی مهم است، بایستی فرایند انتقال زیر را انجام دهید.

چه چیزهایی منتقل می‌شود؟

۱- سرویس خریداری شده

۲- اطلاعات درسی از جمله لغتهای هایلایت شده، آمار، لغتهای لایتنر و …

چه چیزهایی حذف می‌شود؟

تمامی فایل های دانلودی حذف می‌شود که بایستی دوباره دانلود شوند. از جمله: فایل‌های صوتی درس‌ها، و عکس دوره ها

برای انجام فرایند انتقال بایستی با دقت تمامی مراحل زیر را انجام دهید.

۱- یادداشت اطلاعات کاربری

وارد منوی صفحه اول برنامه شده و ایمیل کاربری خود را به دقت یادداشت نمایید. اطلاعت شما تنها و تنها به همین ایمیل قابل انتقال است.

یادداشت ایمیل

۲- پشتیبان‌گیری از اطلاعات موجود

برای اینکه اطلاعات شما منتقل بشود، بایستی از آن فایل پشتیبان تهیه بفرمایید. برای این کار ابتدا وارد منوی صفحه اول برنامه شده و گزینه‌ی مدیریت پشتیبان‌گیری را انتخاب بفرمایید.

ورود به بخش مدیریت پشتیبان

بعد از انتخاب گزینه‌ی مدیریت پشتیبانگیری در عکس فوق، به قسمت زیر وارد می‌شوید. ابتدا گزینه‌ی تهیه‌ی پشتیبان را انتخاب کنید. سپس صبر بفرمایید که نوار دایره‌ای پیشرفت وسط صفحه یک دور کامل شود تا در نهایت با نشان دادن کلمه‌ی تمام به شما نشان دهد که فرایند بکاپ انجام شده است. علاوه بر این، در قسمت آخرین زمان پشتیبان‌گیری بایستی نوشته باشد امروز. یعنی امروز آخرین زمان پشتیبان‌گیری شما بوده است.

backup

۳- ورود به اپلیکیشن در موبایل جدید

پس از اینکه موبایل خود را تعویض یا فلش کردید، دوباره از این صفحه نرم افزار زبانشناس را نصب بفرمایید. پس از ورود به نرم افزار، اولین چیزی که می‌بینید صفحه ثبت‌نام است که شما با این صفحه کاری ندارید. با انتخاب دکمه‌ی قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد صفحه ورود بشوید.

register

در صفحه ورود، ایمیلی که در قدم اول یادداشت کرده‌اید و رمز عبورتان را وارد کنید. اگر رمز عبور را فراموش کرده‌اید، روی دکمه‌ی فراموشی رمز کلیک کنید. اطلاعات ریستارت کردن رمز عبور به ایمیلتان ارسال می‌شود که بایستی ابتدا مراحل آن را در ایمیل خود طی کنید.

login

۴- بازیابی پشتیبان

بعد از ورود به اپلیکیشن جدید، منوی برنامه را انتخاب کنید و به قسمت مدیریت پشتیبان‌گیری بروید.

menu

بعد از ورود به این قسمت اینبار برخلاف قدم دوم، گزینه‌ی بازیابی پشتیبان را انجام بدهید.

restore

پس از انجام مراحل بازیابی، اپلیکیشن ریستارت می‌شود تا اطلاعات جدید را دریافت کند.

به شما تبریک می‌گویم. با ورود مجدد به اپلیکیشن جدید، از صحت بازیابی اطلاعاتتان مطمئن شوید.