راز عمر طولانی چیست؟

راز عمر طولانی چیست؟

این مجموعه شامل تعدادی سخنرانی در رابطه با روش‌هایی ساده اما در عین حال چالشی است که با انجام آنها می‌توانید زندگی بهتر و طولانی‌تری داشته‌ باشید.

این سرفصل شامل 2 سخنرانی زیر است:

این شامل 2 زیر است:

جزیره ایتالیایی ساردینا شش برابر شهراصلی و ده برابر امریکای شمالی افرادی رو داره که صد سال یا زیاد ترعمر دارند. چرا؟ با توجه به حرف های سوزان پارکر که یک روان شناس هست, یک موقعیت افتابی یا یک رژیم کم چرب و بدون گلوتن چیزی نیست که این جزیره رو سالم نگه میداره بلکه این تاکید انها بر رابطه های شخصی نزدیک و تعامل های رو در رو است. همینطور که پینکر توضیح میده چه چیزی برای صد سال و بیشتر عمر کردن لازمه, در باره زندگی فوق طولانی بیشتر یاد بگیرید.

چه چیزی ما را در طول زندگی شاد و سالم نگه‌ می‌دارد؟ اگر فکر می‌کنید این شهرت و پول هست، شما تنها نیستید- اما، طبق نظر روانشناس رابرت والینگر، شما در اشتباه هستید. به عنوان مدیر یک مطالعه‌ی ۷۵ ساله بر روی پیشرفت و سیر تکاملی بزرگسالان ، والدینگر دسترسی بی سابقه ای به داده ها در مورد شادی و رضایت از زندگی دارد.در این سخنرانی، او سه درس ژرف را که از این مطالعه فراگرفته را به اشتراک می‌گذارد، همراه با برخی از حکمت های عملی قدیمی را در مورد چگونگی ایجاد شادی یک زندگی طولانی.

مشارکت کنندگان در این صفحه

تا کنون فردی در بازسازی این صفحه مشارکت نداشته است.

🖊 شما نیز می‌توانید برای مشارکت در ترجمه‌ی این صفحه یا اصلاح متن انگلیسی، به این لینک مراجعه بفرمایید.

دریافت جدیدترین مطالب سایت

به خبرنامه «زوم» بپیوندید و از آخرین تخفیف ها، مقالات و آموزش های تخصصی با خبر شوید: