How can we fix the learning crisis?

How can we fix the learning crisis?

Better education for generations to come means a brighter future for us all. These TED speakers have some great ideas for how we can solve our current education crisis.

این سرفصل شامل 5 سخنرانی زیر است:

 بحران جهانی یادگیری چیست و در خصوص آن چه باید کرد؟
بحران جهانی یادگیری چیست و در خصوص آن چه باید کرد؟

مهمترین زیرساخت هر جامعه، ذهن‌های آموزش دیده هستند، این گفته وزیر سابق دولت تونس، آمل کاربول است. هنوز هم اغلب سرمایه گذاری‌های بزرگ به طرحهای قابل رویت‌تری مانند پلها و جاده‌ها تعلق می‌گیرد با وجود اینکه در واقع این ذهن کودکان ماست که آینده‌ای روشن‌تر را ایجاد می‌کند. در این گفتگوی صریح، او ایده‌های عملیاتی را برای اطمینان از این که تنها در طول یک نسل هر کودک از مدرسه - و یادگیری - بهره‌مند گردد را به اشتراک می‌گذارد.

 برای استادی و تسلط یافتن آموزش دهیم -- نه برای نمره
برای استادی و تسلط یافتن آموزش دهیم -- نه برای نمره

ایا شما یک خانه برفراز یک پی‌نیمه کاره بنا می‌کنید؟معلوم که نه. پس چرا ما دانش آموزان را مجبور می‌کنیم در یادگیری عجله کنند درحالیکه هنوز پایه درس را یاد نگرفته‌اند؟ بله،این پیچیده است، ولی اموزگار سلمان کان برنامه خود را برای تغییر وضعیت دانش آموزانی که تقلا می‌کنند را بیان می‌کند. انها باید از کسانیکه میدانند کمک بگیرند و با سرعت خودشان بر موضوعات تسلط یابند.

 مدارس ناکارآمد ما. دیگر بس است!
مدارس ناکارآمد ما. دیگر بس است!

چرا، چرا،چرا سیستم آموزشی ما خیلی شبیه به همان سبکی است که ۵۰ سال قبل بود؟ مانند همین الان، میلیونها دانش‌آموز در آن زمان در مدارس ناموفق بودند-- و این بخاطر آن است که ما به مدل تجاری چسبید‌ه‌ایم که به وضوح کار نمی‌کند. جفری کانادا وکیل مدافع آموزشی، سیستم را تشویق به بررسی داده‌ها، فکر کردن به مشتریها و انجام تغییرات سیستماتیک می‌کند تا به این طریق به تعداد بیشتری از بچه‌ها در جهت بهتر شدن کمک کند.

 کِن رابینسون- چگونه از دره ی مرگِ آموزش و پرورش رهایی بجوییم
کِن رابینسون- چگونه از دره ی مرگِ آموزش و پرورش رهایی بجوییم

آقای رابینسون سه اصل حیاتی برای شکوفایی ذهن انسان بیان می‌کند - و اینکه چگونه فرهنگ فعلی سیستم آموزش و پرورش مانع این شکوفایی می‌شود. در یک صحبت با مزه و تکان دهنده، او به ما می‌گوید که چگونه از "دره‌ی مرگ" آموزش و پرورش که ما در حال حاضر با آن رو به رو هستیم بگریزیم، و چگونه نسل جوان خود را با کنترل شرایط و فرصت ها پرورش دهیم.

 Can a robot pass a university entrance exam?
Can a robot pass a university entrance exam?

Meet Todai Robot, an AI project that performed in the top 20 percent of students on the entrance exam for the University of Tokyo -- without actually understanding a thing. While it's not matriculating anytime soon, Todai Robot's success raises alarming questions for the future of human education. How can we help kids excel at the things that humans will always do better than AI?

مشارکت‌کنندگان در این صفحه

تا کنون فردی در بازسازی این صفحه مشارکت نداشته است.

🖊 شما نیز می‌توانید برای مشارکت در ترجمه‌ی این صفحه یا اصلاح متن انگلیسی، به این لینک مراجعه بفرمایید.