بخش واژگان تافل

دوره تافل iBT ، فصل 9 : بخش واژگان تافل

درباره‌ی این فصل:

سوالات تمرینی واژگان تافل در این فصل ساخته شده اند تا در مطالعه انواع مختلف کلمات در بافت جمله و متن به شما کمک کنند. می توانید از سوالات آزمون و توضیحات موجود در جوابها برای کمک به یادگیری، به یاد آوردن و بازیابی کلمات مهم استفاده کنید.

بخش واژگان تافل- خلاصه

نگاهی به این آزمونکهای ویژه ی واژگان بیاندازید. می توانید از کامپیوتر خانگی، لپ تاپ یا گوشی برای دادن آزمونها در هر مکان و هر زمانی که مناسبتان است، استفاده کنید. آزمون تافل شما را به چالش می کشد تا معنای کلمات را در چهار بافت متفاوت تشخیص داده و درک کنید: خواندن، نوشتن، گفت و شنود. داشتن درکی عمیق از کلمات انگلیسی (به خصوص واژگان آکادمیک) احساس اعتماد به نفس به شما داده و موجب بهترین نمره را نصیبتان می کند. در اینجا فهرست کوتاهی از برخی کلمات تافل داریم که یاد گرفته، مرور کرده و به یاد خواهید آورد:

Community

Industry

Average

Structure

Rapidly

passive

consistent

frontier

embodied

morality

Paucity

Apex

Insidious

Deleterious

Query

Equivocal

چگونه این تمرین وازگان را به کار ببریم

مرور واژگان تافل با استفاده از این آزمونکهای مفید نه تنها برای درک معنای کلمه بلکه نحوه ی کاربرد آن در بافت جمله یا متن فوق العاده است.

بهترین روش برای شروع کار این است که با کلمات سطح مقدماتی شروع کنید و سپس وقتی آماده شدید به سطوح متوسط و پیشرفته بروید

خواندن کپی درس کمکتان می کند تا برای سطح کلماتی که احتمالاً در سوالات آزمونک خواهید دید، آماده شوید

این درسها چندین ترفند مطالعه نیز دارند مثلا اینکه هنگام مطالعه واژگان تافل، چطور از پیشوندها، پسوندها و ریشه ی کلمات به نفع خود استفاده کنید.

وقتی برای شروع آماده شدید، روی دکمه ی quize کلیک کنید. هر درس شامل حدود 20 سوال است.

پس از آزمونک گزارشی از نمره ی خود دریافت می کنید.

یادتان نرود که تا زمانی که کلمات عمیقا در واژگان کاربردی شما قرار بگیرند، مرتب آنها را مرور کنید.

این شامل 3 زیر است:

این تمرینها اولین مرحله از ساخت فهرست وازگانی شما جهت آمادگی برای آزمون تافل اینترنتی هستند. شاید این کلمات را از قبل بلد باشید یا نیاز به یادآوری داشته باشید. در هر صورت این مرجعی برای ایجاد و توسعه واژگان انگلیسی شما است.

این تمرینهای جالب و آسان به شما کمک می کنند سطح واژگان خود را بالا برده و برای آزمون تافل اینترنتی آماده شوید. شاید این کلمات را از قبل بلد باشید یا نیاز به یادآوری داشته باشید. در هر صورت این مرجعی برای ایجاد و توسعه واژگان انگلیسی شما است.

وقتش رسیده که فهرست واژگانی خود را جهت آمادگی برای آزمون تافل اینترنتی افزایش دهید. از این سوالات تمرینی برای ایجاد و توسعه ی واژگان سطح پیشرفته استفاده کنید تا بهترین نمره را در تافل بگیرید.

مشارکت کنندگان در این صفحه

تا کنون فردی در بازسازی این صفحه مشارکت نداشته است.

🖊 شما نیز می‌توانید برای مشارکت در ترجمه‌ی این صفحه یا اصلاح متن انگلیسی، به این لینک مراجعه بفرمایید.