فهرست کلمات تافل- سطح مقدماتی

توضیح مختصر: این تمرینها اولین مرحله از ساخت فهرست وازگانی شما جهت آمادگی برای آزمون تافل اینترنتی هستند. شاید این کلمات را از قبل بلد باشید یا نیاز به یادآوری داشته باشید. در هر صورت این مرجعی برای ایجاد و توسعه واژگان انگلیسی شما است.

زمان مطالعه: 3 دقیقه

سطح: سخت

دانلود اپلیکیشن «زوم»

این درس را می‌توانید به بهترین شکل و با امکانات عالی در اپلیکیشن «زوم» بخوانید

دانلود اپلیکیشن «زوم»

فایل صوتی

دانلود فایل صوتی

ترجمه‌ی درس

درباره ی بخش واژگان تافل سطح مقدماتی

این بخش آمادگی برای آزمون، دانش شما را از کلمات و عباراتی می سنجد که معمولاً در آزمون تافل اینترنتی به کار می روند. این درس ساده و قابل استفاده در گوشی موبایل شامل سوالات واژگانی جالب و سرگرم کننده ای است که در آزمون نمره ی بالا بگیرید. کلمات سطح مقدماتی مبنای داشتن دایره ی واژگانی قدرتمند هستند.

شما در آزمون تافل، ملزم به استفاده از انواع مختلف کلمات انگلیسی در بسیاری از موقعیتها هستید. در درس استاد و در مکالمات بین دانشجویان کلمات چالش برانگیزی خواهید شنید. در این حالت باید متکی به غرایزخود باشید تا مطمئن شوید که کدام کلمه را شنیده اید و در آن بافت چه معنایی دارد. شاید فرصت دیگری برای شنیدن آن کلمه نداشته باشید! در خواندن متن، خواهید توانست کلمات دشوار را بارها خوانده و بافت متنی مفصلی ختیارتان است تا در رمزگشایی کلمات شما را یاری دهد. در بخش گفتاری و نوشتاری باید این کلمات را واقعاً در یک جمله به کار ببرید. با در نظر گرفتن کاربردهای مختلف واژگان در تافل می توانید بفهمید که چرا صرف زمان برای مطالعه ی این کلمات بسیار اهمیت دارد!

درباره واژگان تافل سطح مقدماتی

تافل دانش آموزان را ملزم می کند درک عمیقی از هزاران کلمه ی زبان انگلیسی داشته باشند. یادتان باشد برای بیشینه کردن مقدار یادسپاری کلمات لازم است در فواصل زمانی منظمی به آنها بازگشته و مرورشان کنید. هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که کلمه ای را روز دوشنبه یادبگیرید اما تا جمعه از یادتان رفته باشد!

اینجا چند کلمه داریم که احتمالاً هنگام مطالعه ی واژگان سطح مقدماتی تافل به آنها برخورد کرده اید. آیا این کلمات در خواندن، نوشتن و گفت و شنود برایتان آسان هستند؟

Compound

Community

Industry

Average

Structure

Smooth

Source

Broad

Immediately

Ability

Balance

Composition

Determine

Expression

Ordinary

Recognize

متن انگلیسی درس

مشارکت‌کنندگان در این صفحه

تا کنون فردی در بازسازی این صفحه مشارکت نداشته است.

🖊 شما نیز می‌توانید برای مشارکت در ترجمه‌ی این صفحه یا اصلاح متن انگلیسی، به این لینک مراجعه بفرمایید.