تافل iBT

دوره تافل iBT

در رابطه با این دوره:

اگر می‌خواهید که با آزمون تافل بیشتر آشنا بشوید این دوره را بخوانید. این دوره تقریبا تمامی اطلاعاتی که شما در رابطه با این آزمون مهم احتیاج دارید را پوشش می‌دهد.

این دوره شامل 9 فصل زیر است:

از جزئیات آزمون تافل اینترنتی مطلع شوید. این درسهای ویدیویی، ساختار و بخشهای آزمون را به شیوه ای ساده و جذاب به شما آموزش می دهد.

ترفندها و روش های خواندن را مرور کنید تا معنای کلمات و متنها را تشخیص دهید. درس‌های ویدئویی این بخش به شما روش‌های لازم برای خواندن متون آزمون تافل را به شیوه ای واضح و مختصر یاد می‌دهد.

روشهای به کار رفته برای درک یک متن و تعبیر متن را مرور کنید. این درسهای ویدیویی، تمامی روشهای پیشرفته خواندن و درک مفاهیم و تعبیر لازم برای آزمون را به شیوه ای شفاف و ساده ارائه می دهد.

راهبردهای درک انگلیسی گفتاری را مرور کنید. آزمونک هاو درسهای ویدیویی تمامی رویکردهای شنیداری لازم در آزمون را به شیوه ای مختصر و سرگرم کننده به شما یاد می دهد.

راهبردهای حرف زدن موثر به زبان انگلیسی را مرور کنید. درسهای ویدیویی و آزمونکها تمامی روشهای لازم در بخش گفتاری را به شیوه ای روشن و جذاب بیان می کنند.

Review the rules and methods for proper grammar and usage. Video lessons and quizzes teach you all of the methods for writing essays with appropriate grammar and sentence structure in a concise and clear manner.

روشهای اصلی نوشتن مقاله را مرور کنید. درسهای ویدیویی و آزمونکها تمامی روشهای نوشتن مقاله به شیوه ای ساده و روشن را در بر می گیرند.

این فصل شامل مروری بر بخش نوشتاری آزمون تافل است. با استفاده از درسهای ویدیویی آموزنده و سوالات تمرینی این فصل برای روز آزمون آماده شوید.

سوالات تمرینی واژگان تافل در این فصل ساخته شده اند تا در مطالعه انواع مختلف کلمات در بافت جمله و متن به شما کمک کنند. می توانید از سوالات آزمون و توضیحات موجود در جوابها برای کمک به یادگیری، به یاد آوردن و بازیابی کلمات مهم استفاده کنید.

مشارکت کنندگان در این صفحه

تا کنون فردی در بازسازی این صفحه مشارکت نداشته است.

🖊 شما نیز می‌توانید برای مشارکت در ترجمه‌ی این صفحه یا اصلاح متن انگلیسی، به این لینک مراجعه بفرمایید.