فهرست کلمات تافل- سطح پیشرفته

توضیح مختصر: وقتش رسیده که فهرست واژگانی خود را جهت آمادگی برای آزمون تافل اینترنتی افزایش دهید. از این سوالات تمرینی برای ایجاد و توسعه ی واژگان سطح پیشرفته استفاده کنید تا بهترین نمره را در تافل بگیرید.

زمان مطالعه: 3 دقیقه

سطح: سخت

دانلود اپلیکیشن «زوم»

این درس را می‌توانید به بهترین شکل و با امکانات عالی در اپلیکیشن «زوم» بخوانید

دانلود اپلیکیشن «زوم»

فایل صوتی

دانلود فایل صوتی

ترجمه‌ی درس

درباره ی بخش واژگان تافل سطح پیشرفته

این درس ساده و قابل استفاده در گوشی موبایل شامل سوالات واژگانی جالب و سرگرم کننده ای است که به شما کمک می کند در آزمون نمره ی بالا بگیرید. کلمات سطح پیشرفته می توانند در دستیابی به اهدافتان در تافل به شما کمک کنند. وقتی بتوانید از کلمه مناسب در زمان مناسب در بخش گفتار یا نوشتار تافل استفاده کنید، در زبان انگلیسی احساس اعتماد به نفس پیدا می کنید.

شما در آزمون تافل، ملزم به استفاده از انواع مختلف کلمات انگلیسی در بسیاری از موقعیتها هستید. در درس استاد و در مکالمات بین دانشجویان کلمات دشواری خواهید شنید. در این حالت باید متکی به غرایز خود باشید تا مطمئن شوید که کدام کلمه را شنیده اید و در آن بافت چه معنایی دارد. شاید فرصت دیگری برای شنیدن آن کلمه نداشته باشید! در خواندن متن، خواهید توانست کلمات دشوار را بارها خوانده و بافت متنی مفصلی ختیارتان است تا در رمزگشایی کلمات شما را یاری دهد. در بخش گفتاری و نوشتاری باید این کلمات را واقعاً در یک جمله به کار ببرید. با در نظر گرفتن کاربردهای مختلف واژگان در تافل می توانید بفهمید که چرا صرف زمان برای مطالعه ی این کلمات بسیار اهمیت دارد!

درباره سطح پیشرفته واژگان تافل

تافل دانش آموزان را ملزم می کند درک عمیقی از هزاران کلمه ی زبان انگلیسی داشته باشند. یادتان باشد برای بیشینه کردن مقدار یادسپاری کلمات لازم است در فواصل زمانی منظمی به آنها بازگشته و مرورشان کنید. هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که کلمه ای را روز دوشنبه یادبگیرید اما تا جمعه از یادتان رفته باشد!

اینجا کلماتی را بررسی می کنیم که ممکن است هنگام مطالعه ی کلمات سطح پیشرفته تافل با آنها مواجه شوید. آیا این کلمات در خواندن، نوشتن و گفت و شنود برایتان آسان هستند؟

Denotation

Auspicious

Chastened

Conundrum

Cornucopia

Elegy

Deduced

Panacea

Innumerable

Rudimentary

Insatiable

Paucity

Apex

Insidious

Deleterious

Query

Equivocal

Veracity

متن انگلیسی درس

مشارکت‌کنندگان در این صفحه

تا کنون فردی در بازسازی این صفحه مشارکت نداشته است.

🖊 شما نیز می‌توانید برای مشارکت در ترجمه‌ی این صفحه یا اصلاح متن انگلیسی، به این لینک مراجعه بفرمایید.