به بخش نهایی چالش تکالیفی برای ذهن خوش آمدید.

دوره: The Science of Well-Being / فصل: Start Your Final Rewirement Challenge / درس 1

به بخش نهایی چالش تکالیفی برای ذهن خوش آمدید.

توضیح مختصر

  • زمان مطالعه 1 دقیقه
  • سطح متوسط

دانلود اپلیکیشن «زوم»

این درس را می‌توانید به بهترین شکل و با امکانات عالی در اپلیکیشن «زوم» بخوانید

دانلود اپلیکیشن «زوم»

فایل ویدیویی

ترجمه‌ی درس

چالش تکالیفی برای تحول ذهن پروژه نهایی برای این کلاس است و هدف ما این است که شما قادر باشید آنچه را که در کلاس در زندگی روزانه خود یاد می گیرید را بکار ببرید.

وقتی کلاس را شروع کردیم به شما گفتم که می خواهم دو مورد را با این دوره کورسرا انجام دهم. من می خواستم که شما درباره علم تندرستی بدانید اما من همچنین می خواستم که این علم را در عمل تمرین کنید.

یادتان می آید که ما در این کلاس از اشتباه جو درس گرفتیم .دانستن نیمی از نبرد نیست.این بدان معنی است که با گذراندن این کلاس تغییرات شخصی را ببینید . لازم است که آن را در دستور کار خود قرار دهید.

باید زمان لازم برای بازبینی عادتهای بد و اشتباهات خود قرار دهید. و به همین علت است که ما برای این دوره زمان صرف می کنیم. با تولید چالش تکالیفی برای تحول ذهن کار شما این است که دوره را کامل کنید.در واقع ایجاد تغییراتی که شما واقعا در زندگی می خواهید ببینید.

شما همچنین قادر به حمایت اجتماعی از هزاران نفر از یادگیرندگان هستید که می خواهند این چالش تکالیفی برای تحول ذهنی را با شما انجام دهند. این تکلیف، راه ما برای هدایت شما به تمام تغییرات رفتاری است که می خواستید که در طول زمان آن را ایجاد کنید، اما هنوز زمان لازم را برای ایجاد آن نداشتید.

در پایان چالش تکالیفی برای تحول ذهن، ما قصد داریم از شما بخواهیم چند کار را انجام دهید. اولا، ما از شما میخواهیم که یک تکلیف تحول ذهنی را که میخواهید به مدت چهار هفته به طول بیانجامد را انتخاب کنید.

همچنین ما قصد داریم بازتاب چالش تکالیف تحول ذهنی را از طریق چندین نوشته کوتاه از شما جویا شویم. در نهایت، ما می خواهیم از شما بپرسیم که چگونه شادی در شما به وجود آمده است.

من واقعا امیدوارم که شما از این چالش تکالیف تحول ذهنی لذت ببرید و منتظر پیشرفت شما هستم.

متن انگلیسی درس

Welcome to your final rewirement challenge. The rewirement challenge is the final project for this class and our goal is to let you apply what you learned in class to your everyday life.

When we started class I told you that I wanted to do two things with this Coursera course. I wanted you to learn about the science of well-being, but I also wanted you to put that science into practice.

Remember the G.I. Joe fallacy we learned about in class, that knowing is not half the battle? That means that to actually see personal changes from taking this class, you need to put in the work,

you need to put in the time needed to really rewire your bad habits and strategies. And that’s why we build that time into the course. By making this final rewirement challenge an assignment for you to complete the course, you are more likely to actually make the changes that you really want to see in your life.

You’re also able to marshal the social support of these thousands of learners, who are going to be doing this rewirement challenge with you. This assignment is our way of nudging you into all the behavioral changes that you’ve wanted to make for a while, but you haven’t had the time to put in yet.

For the final rewirement challenge, we’re going to ask you to do a few things. First, we’re going to ask you to pick a rewirement that you want to stick to for four whole weeks.

We’re also going to ask you to reflect on that rewirement and how it’s going through several short writing prompts. Finally, we’re going to ask you how your happiness has fared.

I really hope you’ll enjoy this rewirement challenge and I look forward to seeing your progress.

مشارکت کنندگان در این صفحه

مترجمین این صفحه به ترتیب درصد مشارکت:

ویرایشگران این صفحه به ترتیب درصد مشارکت:

🖊 شما نیز می‌توانید برای مشارکت در ترجمه‌ی این صفحه یا اصلاح متن انگلیسی، به این لینک مراجعه بفرمایید.