None

توضیح مختصر:

زمان مطالعه: 8 دقیقه

سطح: سخت

دانلود اپلیکیشن «زوم»

این درس را می‌توانید به بهترین شکل و با امکانات عالی در اپلیکیشن «زوم» بخوانید

دانلود اپلیکیشن «زوم»

فایل ویدئویی

ترجمه‌ی درس

معرفی

خیلی تبریک می گوییم. شما از طریق شرکت کردن به این دوره، تصمیم عالی ای گرفته اید. شادی و انعطاف پذیری در این لحظه و من نمی توانم بیشتر از این برای رفتن به این سفر با شما هیجان زده باشم. بنابراین کمربند ایمنی خود را ببندید. این دوره ای خواهد بود که نه تنها احساس شما را درباره زندگی تغییر خواهد بلکه مسیر زندگی شما را برای بهتر بودن دگرگون خواهد کرد. شما ممکن است بخواهید یک دفترچه یادداشت و یک قلم را بردارید یک فنجان چای یا یک فنجان قهوه برای خودتان احساس راحتی ایجاد کنید و آماده شوید. ما قصد داریم یک ساعت یا بیشتر با هم بگذرانیم و کارهای عالی انجام دهیم.

این فهرست امروز ماست. ما قصد داریم محتوای اصلی را به دو قسمت تقسیم کنیم ما این را در آخر می بندیم. در نیمه اول آموزشمان، ما قصد داریم در جریان باشیم از ابتدا تا انتها چه چیزی نتیجه بزرگ است؟ چرا شادی و انعطاف پذیری؟ ارتباط اش با این چیست؟ معنی اش چیست؟ چرا شما باید مراقب باشید چرا باید (به خودتان) زحمت دهید و چرا زمان را برروی ایجاد جریانی مانند این و یا گرفتن دوره هایی مثل این سرمایه گذاری کنید؟ ما قصد داریم نگاهی به میزان شادی و انعطاف پذیری که شما برای خودتان دارید کنیم و چگونه می تواند بر روی زندگیتان تاثیر بگذارد. ما قصد داریم ببینیم چه اتفاقی می افتد هنگامی که آن تأثیرات را دنبال می کنید و به آن توجه می کنید. و ما قصد داریم به راه حل نگاه کنیم. و ما قصد داریم از روش های واقعی استفاده کنیم که امروز می توانید شروع به استفاده از آن کنید تا انعطاف پذیری بیشتری و تجربه شادی بیشتر در طول زمان با هم بودنمان کسب کنید. این فرصتی برای تعامل داشتن خواهد بود.

پس لطفا خودتان را معرفی کنید و به من اجازه دهید بدانم چگونه از این دوره لذت می برید. چه چیزی برای شما خواهد آورد (دربر خواهد داشت). و اگر شما نیاز به هر گونه حمایتی دارید هنگامیکه ما به میان این فرآیند می رویم طبیعی است. زمانیکه درباره ی بردن زندگی مان به سطح بعدی صحبت می کنیم که ما ممکن است برای اولین تجربه و تعدادی بخش یا بعضی چیزهایی را از گذشته یا دوران کودکی مان به خاطر داریم که می تواند احساسی باشد که در مورد آن فکر می کنیم. پس لطفا خجالتی نباشید و اگر نیاز به پشتیبانی دارید، آن را بدست آورید. همچنین هنگامی که شما به اواسط این دوره می روید شما درخواست رها کردن برای مرور داشته باشید. حالا من می دانم ما نمی توانیم یکدیگر را خوب بشناسیم زمانی که این روزنه کوچک برای شما ظاهر می شود اما من شما را تشویق می کنم که برای بازبینی ای عالی، رها کنید. چرا که نه. شما همیشه می توانید به عقب برگردید و بعدا تغییر دهید اگر این دوره معلومات متغییر زندگی برای شما ایجاد نمی کند . اما من مطمئن هستم که اینگونه خواهد شد.

اگر شکی دارید که باید این دوره را تا آخر پیش ببرید یا جدی بگیرید. به من اجازه دهید تا با شما به اشتراک بگذارم کمی درباره ی اینکه چرا من یکی از تعلیم دهندگان این دوره هستم. بنابراین اسم من هِلی پَتچی است در (دوره) شادی و انعطاف پذیری مربی هستم و آنها را به عنوان سخنران و نویسنده و مربی و زمینه ساز انجام می دهم. من خوشبختم که در سرتاسر آمریکای شمالی صحبت کنم و و من مخاطبانی بیش از 400000 نفر شنونده دارم.من شخصا قادر به کار با بیش از 1000 نفر رو در رو هستم در میز (محیط) آشپزخانه شان و این مانند لذت دیدار مردمی که کیفیت زندگی خود را افزایش می دهند است.

حالا من همیشه این افراد شاد را رد نمی کنم. در واقع یک زندگی واقعا چالش برانگیز داشتم. وقتی می گویند که به من چه گذشته است، برای بسیاری از مردم تعجب آور است. این دقیقا همین است که من می خواهم شما تمام ابزار و روش هایی را داشته باشید که من دارم به طوری که شما هم می توانید از طریق چیزهای بزرگ بروید و در اوج بیرون بیایید. من یک بازمانده از ربودن، سرطان، تهمت، افسردگی جدی و (موارد) خیلی بیشتر هستم و چطور من از آنجا به اینجا رسیدم دقیقا همان چیزی است که امروز می خواهید به دست آورید. این تصادفی نیست. و انعطاف پذیری همراه با مهارت های قابل یادگیری، ابزار یاد گرفتنی و روش های یادگرفتنی است که شما می توانید شروع به استفاده کنید. بنابراین حتی اگر شما در حال حاضر در مسیر تردید دارید و با برخی از چالش های زندگی مقابله می کنید و شاید با همه ی آنها بخوبی رفتار نمی کنید. بله شما می توانید بر این چیزها غلبه کنید و زندگی خود را به یک جایگاه عالی تبدیل کنید درست مثل من. بنابراین شما در جای مناسب هستید در مسیر درست هستید. شما دارید با شریک درستی برای این سفر کار می کنید. و من نمیتوانم برای شروع منابع دیگر منتظر بمانم. پس اجازه دهید شروع کنیم.

متن انگلیسی درس

مشارکت‌کنندگان در این صفحه

مترجمین این صفحه به ترتیب درصد مشارکت:
smollakochakian smollakochakian - مشارکت : 100.1 درصد
ویرایشگران این صفحه به ترتیب درصد مشارکت:
smollakochakian smollakochakian - مشارکت : 0.1 درصد

🖊 شما نیز می‌توانید برای مشارکت در ترجمه‌ی این صفحه یا اصلاح متن انگلیسی، به این لینک مراجعه بفرمایید.