تمرین های سلامتی

دوره: The Science of Well-Being / فصل: Stuff that Really Makes Us Happy / درس 10

تمرین های سلامتی

توضیح مختصر

  • زمان مطالعه 10 دقیقه
  • سطح سخت

دانلود اپلیکیشن «زوم»

این درس را می‌توانید به بهترین شکل و با امکانات عالی در اپلیکیشن «زوم» بخوانید

دانلود اپلیکیشن «زوم»

فایل ویدیویی

ترجمه‌ی درس

این نکته دو مجموعه از چیزهایی است که فکر می کنم باید انجام دهید. هر دو آنها تحت دستورالعمل قرار می گیرند؛ ما باید به دنبال نمرات خوب و دستمزد بالا باشیم، اما ما باید تلاش های سالمتری را دنبال کنیم.

و این نقطه جایی است که من در آن یک فروشنده بسیار بد در این دوره بشوم، جایی که می توانم وانمود کنم که یک قرص شاد، مانند قرص اکسیر دارم ، فقط برای اینکه در طول زمان شما راخوشحال تر بسازم و داشتن تمام این چیزهای شگفت انگیز که در تبلیغات می بینید و شما را خوشحال می سازد، است.

این به شما درجات بهتری می دهد حتی اگر شما به آن اهمیت ندهید، لیکن این باعث می شود که بهتر به نظر برسید، هر چند که شما به اینکه چطور به نظر می رسید اهمیتی ندهید، ولی این کار را نیز برای شما صورت می دهد. این همچنین عوارض جانبی ندارد و قانونی است. این (همان قرص شادی) مانند برخی از مواد مخدر می باشد و حتی رایگان است. چطور می توانید چنین چیز وحشتناک و فوق العاده ای داشته باشید؟

بسیارخوب، معلوم است که این دو چیزی است که همیشه به طور کامل در دسترس تان هستند، اما اهمیتش را فراموش کرده ایم. یکی از این ها نرمش های ساده که به نظر خیلی زیباست می باشد. شما فکر می کنید که حقوق و دستمزد زیادی می خواهید، اما براستی فعالیت های بدنی بسیار ساده شما همیشه می تواند منافع روانی زیاد و بزرگی داشته باشد.

حتی مزایایی بیشتر از مکانیسم های دیگری که ما به طور شیمیایی برای افزایش شادی داریم. و به همین ترتیب، این همان چیزی است که بابیاک و همکارانش آن را بررسی کردند. آنها سعی کردند بفهمند که آیا می توانند از یک مداخله ورزشی برای افزایش شادی حقیقی در جمعیتی که حقیقتاً از کمبود شادی رنج می برند، یعنی افراد مبتلا به افسردگی شدید، استفاده کنند.

بنابراین، آنها به مدت شش هفته افراد را به یکی از سه شرایط تقسیم کردند، به این ترتیب که هر بار تمرین فقط سه بار در هفته به مدت 30 دقیقه که یا می توانبد به انتخاب خودتان ورزش کنید و یا شرایط دارویی که انها داروی ضد افسردگی را به شما دادند، یا اینکه ترکیبی از هر دو.

سؤال اینجاست که آیا وقتی که بعد از 16 هفته بازگشتید. آیا پس از آن هفته ها می توانم بگویم که میزان بازگشت چقدر است و یا از افسردگی رنج می برید؟ آیا به حالت قبل بازگشتید یا خوشحال هستید؟ و این چیزی است که آنها دریافت می کنند. این اطلاعات بسیار باور نکردنی است. بنابراین، اگر شما به درصد افرادی که به طور کامل بهبود می یابند بنگرید، تعداد مشخصی از شرایط دارویی را دارید که شاید بیش از نیمی از آنها بهبود پیدا کنند.

اما اگر به شرایط ورزش نگاه کنید، حدود 90 درصد مردم بعد از گذشت10 هفته عملاً بهبود یافته اند. در کمال تعجب، در حقیقت این حتی بهتر از شرایطی است که من به شما Zoloft و ورزش را با هم می دهم. اما نکته این است که، ورزش کردن فقط سه بار در هفته به مدت 30 دقیقه در روز می تواند به شما شادی وصف ناپذیری مثل گرفتن SSRI یا چیزهایی شبیه زولوفت بدهد. خیلی جالب است.

علاوه بر این، ما می دانیم که ورزش می تواند نه تنها سلامت روانی ما، بلکه عملکرد مغز ما و عملکرد شناختی ما را نیز افزایش دهد. و هیلمن و همکارانش این بررسی فوق العاده را انجام می دهند، جایی که آنها از طریق تمام این شواهد مختلف می گویند که تمرین واقعا به عملکردهای شناختی کمک می کند.

باز هم، شما دوستان نباید در مورد نمرات نگران باشید، اما اگر شما در مورد نتایج یادگیری نگران هستید، چیزی است که شما باید نگران آن هم باشید، که اضافه کردن در ورزش نیز می تواند به شما کمک کند. و آنها این را در حوزه های چندگانه نشان می دهند. این یکی از زمینه هایی است که به بررسی عملکرد فیزیکی اندازه گیری شده در نمرات آمادگی جسمانی و موفقیت های شناختی در میان بچه ها می پردازد.

بنابراین، اینجا مدرسه بچه های ابتدایی است. و اگر شما به همبستگی بین اینها توجه کنید آنچه که پیدا می کنید این است که هم دستاورد خواندن و هم دستاورد ریاضیات، به نوعی با نمرات آمادگی جسمانی همبستگی دارند. بنابراین فعالیت هوازی بیشتری دارید ، بیشتر احتمال دارد که به طور شناختی به این حوزه ها دست پیدا کنید. باز هم این همبستگی است، اما این ارتباط بین سلامت جسمی، آمادگی جسمانی و دستاوردهای شناختی را نشان می دهد.

و ما این را در انتهای دیگر طیف رشد مشاهده می کنیم. بنابراین، اگر شما در رابطه بین تناسب اندام و عملکرد شناختی در بزرگسالان سالخورده در طول یک دسته از وظایف نگاه کنید، آنچه که شما پیدا می کنید، عموما یک الگوی مشابه است. بنابراین، اگر شما به میزان اثر در عملکرد شناختی در بزرگسالان سالخورده تر که نوعی تمرین معقول تر انجام می دهند بنگرید، به نظر می رسد که به نوعی بیش تر تمرین می کنند تا اینکه کنترل شوند.

چیزی که متوجه می شوید این است که در میان دسته ای از وظایف شناختی مختلف از عملکرد اجرایی تا استدلال فضایی تا حتی سرعت پاسخ، کسانی که بیشتر ورزش انجام می دهند، در واقع بهتر عمل می کنند. اگر می خواهید با شناختی که از آن دارید، به سن پیری برسید، نباید تمرینات شناختی بیشتری انجام دهید، بلکه فقط به باشگاه بروید و تمرین های جسمانی انجام دهید. و از این رو، همه این ها نوعی اکسیر قرص شادی است.

این باعث می شود که شما بهتر و شادتر به نظر برسید، نمرات خود را افزایش می دهید، و این کاملا رایگان است و شما فقط می توانید آن را انجام دهید. بنابراین، اضافه کردن این تمرینات سالم و ورزش واقعا می تواند به شما کمک زیادی کند. این نکته بسیار مهم است که در حدود این زمان سال میان دوره ای. مشابه اکسیر قرص شادی باعث می شود که شما بهتر نگاه کنید، نمرات خود را بهبود خواهد بخشید، همه این چیزها را بهبود می بخشد و کاملا رایگان است.

این چیست؟ این خواب است . بله، چنین چیزی است. شما دانشجویان فارغ التحصیل نشده ممکن است فراموش کنید که چه چیزی شبیه خواب است، اما این چیزی است که هست. این چیزی که شما در کتابخانه بیس شما به نظر می رسید نیست. درست است؟ این است. اما همه ما به نوعی فواید خواب را می دانیم اما بسیاری از شما، من بررسی نکردیم که آنها چند ساعت خواب در این فصل میان دوره ای قرار می دهند.

اما در تلاش برای مطالعه ی چیزها و یا گرفتن نمرات خوب، و همه ی آن چیز ها ، در نهایت به این نتیجه می رسید که خوابتان را در اولویت قرار ندهید. اما شما این کار را به خاطر کمبود خودتان انجام می دهید زیرا مشخص می‌شود که در واقع باعث می‌شود مطمئن شوید که خواب می‌تواند هم به شاد شدن شما کمک کند و هم به آن چیزهایی که می خواهید مثل نمرات خوب و انجام همه کارهایتان دست یابید.

اما این همچنین می تواند به شما کمک کند تا در حقیقت نتایج خوبی کسب کنید و در واقع آن نتایج یادگیری را داشته باشید که باید اولویت بندی کنید. و بنابراین، چگونه این را می دانیم؟ خوب، از بسیاری از مطالعات، اما من فقط به یکی از آنها اشاره می کنم.

بنابراین، دینگز و همکاران در واقع به این موضوع پرداختند. آنها تناسب مقدار خواب معمولی با خلق و خوی افراد که حدود 7 ساعت خواب در شب بود را تست کردند و پس از آن مداخله ای انجام دادند که افراد را از خواب محروم کرد.

بنابراین، اکنون آنها در چهار مرحله از خواب محروم هستند. شما بچه ها می خندید چون برخی از شما به محرومیت خواب در پنج ساعت شبانه روز فکر نمی کنید. اما این محرومیت زیادی است. این اثرات را تماشا کنید. وحشتناک است، اما آنها شما را از خواب محروم می کنند و سپس در پایان دوباره به آنها اجازه خواب می دهند. آنها آزمایشی را انجام دادند که افراد در مورد اثرات متفاوت بر روحیه گزارش شده بودند

آنها همچنین به بررسی اینکه آیا در طول زمان شکایات جسمی یا احساسی را تجربه می کنند یا نه پرداختند، به طوری که آنها یک دفتر ثبت شکایت به مردم ارائه کردند. شما فقط زمانی که شکایت های احساسی یا جسمی داشتید مانند مواقعی که احساس خوبی نداشتید و غیره علامت گذاری می کردید. و بنابراین، چیزی که مشخص شده است اندازه گیری خلق مثبت در طول زمان است و بنابراین نمرات بالاتر مثبت تر است.

این زمانی است که مردم مقدار طبیعی خواب، هفت ساعت در شبانه روز را دریافت می کنند. در این دوره چیزی که در طول زمان اتفاق افتاد این بود که خواب شان فقط به 5 ساعت در شبانه روز محدود شده بود. در اینجا کاهش 5 ساعته خواب شبانه ی یک فرد با خلق و خوی مثبت است و بعد آن شما فقط فکر می کنید که این چیزها در این زمان خیلی عجیب نیست، زمانی که آنها هفت و نیم ساعت در شب به خواب می روند، به نوعی به حالت قبل بر می گردند.

اگر چه کمبودی دارد، اما در نهایت به نوعی بازگشت سریع به خود گرفته است. آن چیزی است که در مورد شکایات جسمی و عاطفی در ثبت شکایت عاطفی شما کم است. آنها یک شب خواب طبیعی آرام دارند و پس از آن بقیه شب ها خواب اندکی دارند . و شما اساسا می توانید ببینید که چه اتفاقی می افتد، که تعداد شکایات جسمی و عاطفی شما به طرز سرسام آوری افزایش‌یافته است.

شما فکر می‌کنید چیزهای بد فقط در زندگی شما وجود دارد، اما واقعا دلیلش این است که شما به اندازه کافی نخوابیدید. پس، این نوعی از خوشبختی است. خواب بیشتر و خوابیدن حدود هفت ساعت یا هشت ساعت در شب می تواند شما را خوشحال تر کند. اما من نمی توانم کمک کنم اما یادآوری می کنم که خواب نیز دارای مزایای دیگری است. شاید حتی مزایای این که نمی خوابید به خاطر این است که شما در مورد یادگیری مواد در بعضی از کلاس ها و غیره نگران هستید.

به نظر می رسد که خواب واقعا می تواند به عملکرد تحصیلی و عملکرد شناختی شما کمک کند. چطور این را می دانیم؟ خوب، مطالعه دوست داشتنی توسط واکر و همکارانش انجام شده بود که در واقع آزمایش کردند که چه اتفاقاتی بعد از خواب بر اجرای شناختی می افتد. آنها این کار را به شیوه ای با مزه انجام دادند. به این صورت که به مردم نوعی وظیفه شناختی و کار حرکتی دادند و پس از یک دوره طولانی بیدار بودن، آموزش و آزمایش را انجام دادند.

بنابراین او ساعت 10:00 عصر آموزش دیده و آنها را در ساعت 10:00 صبح امتحان کرد. یا آنها را در ساعت 10:00 صبح آموزش می دهند و سپس آنها را در ساعت 10:00 عصر تست کردند، درست بعد از اینکه مردم مقدار مشخصی خواب داشتند و آنها اطمینان دادند که همه به تعداد ساعتی ضروری خوابیده اند.

و سوال این است که چقدر از پیشرفت شما از آموزش با آزمون گرفتن بدست آورده می شود و اگر شما در طول زمان به این عملکرد آنها نگاه کنید، این است که در طول ساعات بیداری خود از آموزش به آزمون سرعت می گیرید ، اما بعد از اینکه می خوابید، پیشرفت بیشتری از آموزش به دست می آورید.

تنها عمل خوابیدن به شما این امکان را می‌دهد که چیزها را تقویت کنید و در واقع بهتر عمل کنید، به همین دلیل است که برخی از محققان خواب، در واقع از چرت زدن در وسط روز استفاده می‌کنند تا کمی رشد شناختی در آن زمان نیز به دست آورند.

اما این موضوع تنها در زمینه خاصی از یادگیری نیست. این موضوع در زمینه خاصی از یادگیری وجود دارد که ما فکر می‌کنیم در مکان‌هایی مانند “ییل” مهم است، جایی که شما نوعی بینش دارید که در آن شما به نوعی در خارج از کادر فکر می‌کنید و کار جدیدی انجام می‌دهید.

آیا برای این کار به خواب نیاز دارید؟ خوب، در حقیقت، واگنر و همکارانش متوجه شدند که چنین به نظر می‌رسد. آن‌ها در واقع آزمونی ارائه کردند که شامل یادگیری تعدادی از توالی‌های پاسخ محرک مثل حفظ یک مشت از این چیزها بود.

اما آن‌ها الگویی را ایجاد کردند که در آن یک قانون مخفی وجود داشت که اگر آن را کشف می کردید می‌توانستید عملکرد را بهبود ببخشید. اما آن‌ها به مردم نگفتند که این قانون چیست. سوال این بود که آیا افراد این بینش را دارند که این قانون را خودشان تشخیص دهند و آیا خواب بر روی آن تاثیر می گذارد؟ آیا آن‌ها این کار را کم و بیش با خواب کافی یا بدون خواب کافی انجام می‌دادند؟ و بنابراین آن‌ها آن را به روش مشابه آنچه در مطالعه قبل در طول روز و شب امتحان کردند ، آزمایش کردند، یک شب که در آن شما باید بخوابید و یک شب که از خواب بیدار شده بودید.

بنابراین، شما در شب مورد آزمایش قرار گرفتید، اما در طول شب نخوابید. پس، آن‌ها می‌توانند ببینند که آیا این اثر شب یا اثر خواب است یا نه. و این چیزی است که آن‌ها به زودی متوجه می شوند. و این چیزی است که آن‌ها به زودی دریافت می‌کنند. امیدوارم به زودی اتفاق بیفتند اساسا آنچه که آن‌ها می‌یابند این است که نه تنها تعداد بینش‌هایی را که شما می‌توانید در این کار داشته باشید، افزایش می‌دهد، بلکه آن را بیش از سه برابر افزایش می‌دهد.

بنابراین، این رازی است که آنها سعی می کنند کشف کنند که چه زمانی شما اورگو را یاد میگیرید، و یا این بینش مرتبی که می‌خواهید داشته باشید و یا چیزهای را که واقعا در این مقاله ی جالب هستند، دریافت نکنید، تمام آن چیزها اتفاق نخواهند افتاد مگر اینکه که شما خواب لازم را دریافت کنید.

و بنابراین، از آنجا که خواب یکی از بسیار چیزهایی است که در مورد آن به شما گفتم، شما چهره‌ تان را درهم و چروک می کنید به نشانه این که این ماجرا هرگز برای من اتفاق نخواهد افتاد. من فقط می‌خواهم یک نقل‌قول بیشتری از اهمیت این موضوع بگویم. این از هوفپو و درباره چیزی است که در حال از دست دادن هستید. علاوه بر شادی، پس از یک شب خواب بد، این چیزی است که ما می‌دانیم اتفاق می افتد.

شما گرسنه هستید و احتمال بیشتری هست که بعدا بیشتر بخورید، احتمال بیشتری دارید که یک تصادف در محل کار داشته باشید، احتمالا شما به بهترین حالت ممکن نگاه نمی‌کنید یا نگاه زودگذر دارید به این دلیل که شبیه آن تصویر وحشتناک هستید، سیستم ایمنی شما کاهش می یابد و احتمال دارد سرما خورده باشید، در واقع در حال از دست دادن بافت مغزی هستید.

تحقیقات صورت‌ گرفته حاکی از آن است که بعد از یک شب خواب، به احتمال زیاد تمرکز عاطفی و تمرکز کمتری بر روی مشکلات حافظه و همه آن شکایت‌هایی که قبلا درباره آن‌ها صحبت کردیم دارید. پس از بی‌خوابی مزمن، که دوباره به عنوان پنج ساعت در شب تعریف می‌شود که به معنی کمبود خواب است

بنابراین، زمان های مزمن کمتر از 5 ساعت یا خواب کمتر، شما خطر مرگ خود ، کاهش تعداد اسپرم آقایان، افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی، افزایش خطر ابتلا به دیابت، افزایش خطر ابتلا به برخی از سرطان ها، افزایش خطر ابتلا به چاقی و چهار برابر خطر سکته مغزی را افزایش می دهید

و به این ترتیب، همه اینها می گویند، برو بخواب. این داروی شفا بخش هر چیزی است. تمام دلایلی که شما بچه ها در این دوره کسب کردید، می توانید فقط با خواب چند ساعت اضافی در شب به دست بیاورید. پس بیایید ببینیم آیا می‌توانیم آن عمل خوب را انجام دهیم یا خیر. خب، به این ترتیب این به نوعی پایان برخی از این شیوه های خوشحال کننده مانند قرص هایی است که ما را بیش از آنچه که فکر کنیم، کمک می کند.

متن انگلیسی درس

The final one is two sets of things I think you should be doing. They both fall under the guideline of we should be seeking out not good grades and not a big salary but we should be seeking out healthier practices.

And this is the point where I get to be a terrible salesman in the course, where I could pretend that I have a happy pill, like the panacea pill, to just make you happier over time and have all these cheesy things that you see on infomercial that will make you happier.

It will give you better grades even though you’re not supposed to care about that, but it will make you look better even though you’re not supposed to care about your looks but it will do that for you too. It will also have no side effects and it’s legal. It’s not like some sketchy drug and it’s even free. Like, what could this horrible, wonderful thing be?

Well, it turns out that it is two things that are completely available to you all the time but we forget the importance of. The first one of these is just simply exercise. Sounds really cheesy. You think you want a huge salary, but really simple increases in your physical activity all the time can have huge, huge psychological benefits.

Even huger benefits than the other mechanisms we have for boosting happiness chemically. And so, this is what Babyak and colleagues looked at. They tried to see whether or not they could use an exercise intervention to really increase happiness in a population that was really suffering from happiness deficits, namely people with major depression.

And so, they assigned people to one of three conditions for six weeks, either exercise which meant you just three times a week did 30 minutes of your own choice of exercise or a medicine condition they gave you the antidepressant Zoloft or they did both where they kind of combined both of these together.

And the question is, when you come back after 16 weeks, can I look ten weeks after those 16 weeks of your relapse rate and are you still suffering from depression? Have you relapsed or are you happy? And here’s what they find. It’s pretty incredible data. So, if you look at the percentage of people who are fully recovered, you get a certain number in the medicine condition maybe just over half are recovered.

But if you look at an exercise condition, about 90 percent of the people 10 weeks on are actually recovered from this. Oddly enough, it’s actually even better than the condition where I’m giving you Zoloft and exercise. But the point is that, just exercising three times a week, for 30 minutes a day can give you as much happiness bang for your buck as taking an SSRI or taking something like Zoloft. Pretty cool.

In addition, we know that exercise can boost not just our mental health well-being but also our brain function and our cognitive function with it. And Hillman and colleagues have this wonderful review, where they go through all this different evidence that exercise actually helps cognitive function.

Again, you guys shouldn’t worry about grades but if you’re worried about learning outcomes which is what you should be worried about then adding in exercise can help you with that, too. And they show this in a couple domains. One is a domain of looking at physical performance measured in physical fitness scores and cognitive achievement among kids.

So, this is elementary school kids. And if you look at correlations between these, what you find is that both in terms of reading achievement and mathematics achievement, there’s a correlation with physical fitness scores. So, a higher your aerobic activity, the more likely you are going to be to be cognitively achieving these domains. Again, it’s a correlation but it suggests this connection between physical health and physical fitness and cognitive achievements.

And we see this at the other end of the developmental spectrum, too. So, if you’re looking at the connection between fitness and cognitive performance in older adults across a bunch of tasks, what you find is generally the same pattern. So, if you look at the size of the effect in cognitive performance across older adults who are kind of deemed exercise worthy, who are kind of exercising more than controls.

What you find is that across a bunch of different cognitive tasks from executive function to spatial reasoning to even response speed, those who are exercising more are actually doing better. If you want to stay cognitively with it into old age, you should start not doing more cognitive kind of exercises, but just get to the gym and do some physical exercises. And so, all of this is a kind of happy pill panacea.

It’s going to make you look better and be happier, it’s going to increase your grades, and it’s totally free and you can just do it. So, adding these healthy practices and exercising can actually help you a lot. The final one is an especially important one around this time of year of midterms. Same happy pill panacea will make you look better, it will improve your grades, will improve all this stuff and it’s totally free.

What is it? It is sleep. Yes, this thing. You might have forgotten what sleep looks like, undergraduate students, but this is what it is. It’s not this of you at bass library looking sad, right? It’s this. But we all know sort of the benefits of sleep but so many of you, I won’t survey to ask how many hours of sleep they are getting in this midterm season.

But in an effort to kind of study for things or get good grades, all that stuff, you end up not prioritizing in your sleep. But you do it to your own deficit because it turns out that actually making sure you get sleep can help you both in terms of being happy which is what you want all good grades and all that stuff to do.

But also, it can help you in terms of actually getting good grades and actually having those learning outcomes that you should be prioritizing. And so, how do we know this? Well, from lots of studies, but I’ll just tell you about one of them.

So, Dinges and colleagues actually looked at this. They tested subjects’ mood during normal sleep which they defined as having about seven hours of sleep per night, and then they did an intervention where they deprived people of sleep.

So, now they’re in deprived sleep four point. You guys are laughing because some of you don’t think of deprived sleep at five hours a night. But it is very deprived. Watch these effects. This is terrible, but they deprive you of sleep and then gave them sleep again at the end. And they tested if subjects reported different mood effects.

They also looked at whether or not they experience physical or emotional complaints over time so they give a people complaint book. You just tick off when you had emotional or physical complaints like you didn’t feel good and so on. And so, here’s what they find. This is the measure of positive mood over time and so higher scores are more positive mood.

This is when folks were getting the normal amount of sleep, seven hours a night. Here’s what happened during that time period where their sleep was restricted again, just five hours a night. Here’s the decrease for five hours a night of positive mood and then just so you think it’s not something weird about this time of year of these subjects, when they go back to sleeping seven and a half hours a night, their mood kind of pops back up.

Although it has a deficit, it takes a while to kind of pop back up, it eventually does. What about physical and emotional complaints in your little emotional complaint log. They have one night a normal sleep in the white and then the rest those are the nights of restricted sleep. And you can basically see what happens which is that your number of physical and emotional complaints skyrocket.

You think there’s just bad things going on in your life, but really it’s just that you’re not sleeping enough. So, that’s the kind of happiness side. Sleeping more and sleeping about seven or eight hours a night can make you happier. But I can’t help but remind you that sleeping has all kinds of other benefits, too. Maybe even the benefits of the things that you’re not sleeping because of like you’re worried about learning the material in some class and so on.

Turns out that sleep can actually help your academic performance and your cognitive performance. How do we know that? Well, lovely study by Walker and colleagues was actually testing what happens to cognitive performance after sleep. They did that in a cute way. They taught people a kind of cognitive task and motor task, and they did people’s training and testing either after a long period of being awake.

So, he trained at 10:00 a.m. and they tested them at 10:00 p.m. or they train them at 10:00 p.m. and then tested them at 10:00 a.m. right after people had a certain amount of sleep and they made sure everybody slept for the required number of hours.

And the question is how much of a boost you get from training to test? And what you find if you look at their performance over time is that, yeah, you get a boost from training to test during your waking hours, but you get way more of a boost from training to test after you’ve sleeped.

Just the act of sleeping allows you to consolidate things and to actually do better, which is why some sleep researchers actually advocate taking naps in the middle of the day to get a little bit of a cognitive boost there, too.

But, this comes not just in the context of kind of learning in particular. It comes in a context of a certain form of learning that we think is so important at places like Yale where you’re kind of having this insight learning where you’re kind of thinking outside the box and doing something new.

Do you need sleep for that? Well, in fact, Wagner and colleagues found that it seemed like you do. They actually gave subjects a test that involved learning a bunch of stimulus response sequences like just memorizing a bunch of these things.

But they set up the pattern in kind of a cool way where there was this secret rule that could improve performance if you figured it out. But they didn’t tell subjects what the rule was. The question was, did subjects have the insight to figure out that rule on their own and did sleep affect that? Did they do that more or less with sleep or without? And so, they tested it in a similar way to that last study except they tested during the day and at night, one night where you got to sleep and one night where you were woken up.

So, you were tested at night, but you didn’t sleep during the night. So, they can see if it’s an effect of night or an effect of sleep. And here is what they find, hopefully soon. Hopefully, that will come back on. Basically, what they find is that not only does sleep increase the number of insights that you can have in this task, but it increases it over a three-fold.

So, the kind of secret they are trying to figure out when you’re trying to learn orgo, and you don’t get it or these neat insights that you want to have that are really relevant for that cool paper, all of those things will not come unless you get the required amount of sleep.

And so, since the sleep is the one of these many things that I told you about that you guys are making furrowed faces like this is never going to happen for me. I just want to do more a scare quotes about the importance of this. This is from HuffPo about what you’re losing. In addition to happiness, after one night of bad sleep, here is what we know happens.

You’re hungrier and likely to eat more later, you’re more likely to have an accident on the job, you’re probably not looking your best or looking very approachable because you look like that horrible picture, your immune system is going down you’re likely to have a cold, you’re actually losing brain tissue.

There’s research saying that after one night of sleep, more likely to get emotional and less focused and having memory problems, all those complaints we talked about before. After chronic sleep deprivation, which again is defined as five hours a night and it’s sleep deprivation.

So, chronic times having less than five hours or less of sleep, you are increasing your risk of death, decreasing your sperm count, gentlemen, increasing your risk of heart disease, increasing your risk for diabetes, increasing your risk for some cancers, increasing your risk of obesity, and quadrupling your stroke risk.

And so, all this goes to say, go get sleep. It’s a panacea of all the happiness stuff. All the reasons you guys took this course, you can achieve just by sleeping a couple extra hours a night. So, let’s try to see if we can make that good practice. Okay, so that’s kind of the end of some of these really happy pill-like, happy practices that help us more than we think.

مشارکت کنندگان در این صفحه

مترجمین این صفحه به ترتیب درصد مشارکت:

ویرایشگران این صفحه به ترتیب درصد مشارکت:

🖊 شما نیز می‌توانید برای مشارکت در ترجمه‌ی این صفحه یا اصلاح متن انگلیسی، به این لینک مراجعه بفرمایید.